Dahua PFS3006-4ET-36 4-Port Hızlı Ethernet PoE Switch
Markalar
Ürün Kodu: Dahua PFS3006-4ET-36 4-Port Hızlı Ethernet PoE Switch
Stok Stokta var
Hızlı Gönderi Orijinal ve Garantili Ürünler Kolay Kurulum Ücretsiz Destek Güvenli Alışveriş
Ürün Açıklaması
Hızlı Gönderi-Orjinal Garantili Ürünler-Ücretsiz Destek Hizmeti
4Port PoE Switch (4FE PoE + 2FE Uplink, Toplam 36W PoE )
2*10/100Mbps Uplink port, 4*10/100 Mbps PoE port
Anahtarlama Kapasitesi: 1.2Gbps, Paket İletme Hızı: 0.89 Mbps
Mac Tablosu Boyutu: 2K,250 m uzun mesafe PoE iletimi, Watch dog
Çalışma Sıcaklığı: -10°C~55°CNem Aralığı: 10%~90%
Yıldırım Koruması: Common Mod 4KV, Differential Mod 2KV
Hardware
Data Transmission Port
4 PoE ports with 10/100 Mbps Base-TX
2 uplink ports with 10/100Mbps Base-TX
Power Supply
AC100–AC240V
Operating Temperature
-10°C to +55°C (-14°F–131°F)
Operating Humidity
10%–90%
Power Consumption
Idling: 0.5W
Full load: 36W
PoE
PoE Budget
Port1-4 ≤30W, whole PoE budget ≤36W
PoE Standard
IEEE802.3af, IEEE802.3at
PoE Pin Assignment
PoE: 1, 2, 4, 5(V+), 3, 6, 7, 8(V-)
Performance
Switching Capacity
1.2 Gbps
Packet Forwarding Rate
0.89 Mpps
MAC Table Size
2 K
Jumbo Frame
2048 byte
Communication Standard
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3X
Performance
ESD
Air discharge: 8kV
Contact discharge: 6kV
Thunderproof
Common mode: 6kV
Differential mode: 4kV
Net Weight
0.56 kg (1.23 lb)
Gross Weight
1.11 kg (2.15 lb)
Product Dimensions
(W × L × H)
194.0 mm × 108.1 mm × 35.0 mm (7.64" × 4.26" × 1.38")
Packaging Dimensions
(W × L × H)
Packing box: 303 mm × 262 mm × 72 mm (11.92" ×10.31" × 2.83")
Protective box: 549 mm × 325 mm × 397 mm (21.61" ×12.80" × 15.63")